8 Oca 2013

Karlı bir haftaya merhabaaa


Merhabalaaaaaar. Öncelikle şunu belirtmeliyim final dönemindeyim ~_~ Uzun bir yazı olamayacak. Kurs yazılarıma daha sonra yer vereceğim. Mmm yazıma başlarken bu yazımı bir arkadaşıma ithaf etmek istiyorum.

Ayşe U. ((:

Kendilerini tanımam ortaokul yıllarına dayanıyor ama o zamanlar konuşmuşluğumuz yoktu. Lisede resmen tanıştık ve arkadaş olduk. Çok ama çok tatlı çok ama çok güzel bir yörük kızı. Şu anda İzmir'de yaşamakta ve İzmir güzelliğine güzellik eklemekte bence (: Sayfamı çok yenilerde görmüş. Geç olsun güzel olsun di mi ama. Vanilya Kokusunu hep duymasını isterim ((:

Kaaaar. Haftaya karla başladık ne güzel değil mi?? Bir Adanalı olarak kar beni mutlu ediyor. Ama. Tabiî ki de içeriden izlemesi. Dışarıya çıkıp kar topu oynayasım gelmiyor. Sınavların gerginliğine soğuk da eklendi aslında ama karı izlemenin terapi etkisi var. Bir de motive olayım diye her gün sınavdan sonra bir bölüm dizi izleyecektim. My Girl'e başladım sonra iki günde beş bölüm izledim. Olmayacak böyle saplantı haline geldi dedim son bölümü izleyip bilgisayarımdan sildim. İyi de yaptım. Zaten duygusal bir bağ kuramadım karakterlerle. BOF ve Gumiho gibi etkilemedi beni. Mm vakit bulabilirsem sınavlardan sonra 49 Days'i izlemeyi düşünüyorum.

Daldan dala atlamak olacak ama az önce bir yazı okudum. Blog yazarlarıdan Mia Wallace en sevdiği Nil yazını paylaşmış Twitter'da. Mia'nın yazılarını severim. Nil müptelası ben gibi. Nil'i de severim. Ama.... Yazıda son cümleyi okuyunca gülümsedim. Hani bir insanın dedikodusunu yaparsın her türlü çirkeflikten bahsedersin sonra 'Ama ben onu çok severim' dersin ya onun gibi olmuş. Yazının adı 'Her Kadının Saçını Yaşama Hakkı Vardır' Bayanların saçlarına verdiği ehemmiyeti anlatıyor. Güzel bir yazı. Ama amaç başkaysa çok çirkin olur. Son cümleler "Bu benim cennetimdir. Diğer cennetlere saygım sonsuzdur."
Saygıları için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Resmi İkizler Lacivert'te görüp çok beğenip hemen indirmiştim. Teşekkür ederiz Lacivert ((:

Ah bir de şu cümleyi daha bu hafta duydum ve çok güldüm.
Anneme omma diyesin babama abba diyesin bizim eve damat gelesin oppaaaa. Tatlı oppa Lee Min Ho'ya ithaf ediyorum :D Nereden buluyorlar nereden akıl ediyorlar bu ergen koreciler bilemiyorum (: Ama çok tatlılar.

Bir dahaki yazım daha uzun ve edebî olur inşallah :D
Anyong. Sayonaraa!

5 yorum:

 1. finallerde kolaylıklar.
  ne eğlenceli anlatmışsın yaa.
  :)

  YanıtlaSil
 2. bu bozuk cümlelerle pek olmadi ama.bi daha direkt telefondan yazmayacagim.yanlis ve bozuk yazdigimin farkinda olmuyorum :D finaller ah finaller.

  YanıtlaSil
 3. İkizler,Laciver acaba benim ikizim olan Lacivert midir? :D

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. evet o (: yazi hatalarla dolu oldugu icin daha size gostermemistim.silemedim de :D kaldi oyle

  YanıtlaSil